Bernard’s – Irsko, irské tance a něco navíc

Aktuality 26. 5. 2019

Víkend v Praze s Colinem Dunnem

Ve snaze šetřit čas potencionálních účastníků BSS, kteří budou zároveň mít zájem zúčastnit se workshopu s Colinem Dunnem, jsem tento workshop umístili na konec letní školy. Vyšli jsme vstříc zájmům tanečníků ačkoliv jsme si uvědomovali, že se to může projevit nikoliv synergicky, ale spíše kontraproduktivně. Zatím se nám zdá, že to druhé vítězí.
A protože jsme si úplně nebyli jisti reakcí potencionálních zájemců, domluvili jsme s Colinem stejnou uzávěrku jako na letní školu tj. že přihlašovat se je možno do 31.5.2019 a po tomto datu bude rozhodnuto o konání tohoto workshopu. V případě tohoto workshopu požadujeme i uhrazení plného poplatku na základě zvolení rozsahu účasti na workshopu s tím, že v případě, že se tato akce neuskuteční, budou vybrané peníze vráceny poplatníkům.
S Colinem se v Praze uskutečnily už tři workshopy, kdy se organizátoři i účastníci projevili jako velmi spolehliví a po jejich skončení i spokojení. Trochu se obáváme, že v případě, že tento plánovaný workshop neuskutečníme, ochladne Colinův zájem v budoucnosti sem znova přijet. Ale to je pouze domněnka, která nemusí v budoucnosti odpovídat realitě.
Takže s ohledem na pokročilý termín, kdy uzávěrka se kvapem blíží, vyzýváme potencionální zájemce o účast na workshopu Colina Dunna k rychlé reakci.

 

 

Václav Bernard

Další články z rubriky Aktuality

Kam za Irskem v ČR?

31.srpnaIsara + Sona (Hudba)
Mladá Boleslav - Michalovická Putna od 19:00
31.srpnaSkotský večer na Michalovické Putně (Hudba)
Mladá Boleslav, Michalovická Putna od 19:00
Hrají Isara a Sona
15.záříConamara Chaos (Hudba)
Praha, kavárna Liberál od 19:30
5.říjnaSeminář skotských tanců (Tanec)
Praha, TJ Sokol Podolí od 10:00
Pořádá Caledonian Club. Seminář je dvoudenní.
12.listopaduFlook (UK) + Sona (CZ) (Hudba)
Praha, Rock Cafe od 20:00

Objednávky tanečních bot a doplňků

Objednávky tanečních bot a doplňků