Bernard’s – Irsko, irské tance a něco navíc

Aktuality 7. 11. 2017

Taneční boty a potřeby jako vánoční dárek

S ohledem na to, že taneční boty a potřeby jsou dobrým vánočním dárkem, dovolujeme si upozornit, že jedině objednávka učiněná do poloviny listopadu zaručuje dodání vybraných produktů zejména od firmy Pacelli ještě pod vánoční stromeček. Pokud tak učiníte po 15. listopadu a objednávka půjde 16.prosince, není možno počítat, že v předvánočním fofru se objednané zboží dostane ke svému objednavateli.  V prosince chce firma Pacelli po Evropě posílat poslední objednávky dokonce už 15. prosince, tedy den před naší uzávěrkou.

Takže neváhejte a posílejte své požadavky na boty a taneční doplňky co nejdříve.
V této souvislosti bych rád přidal informaci o dvou nových záměrech firmy Pacelli.
Opět se objevily v nabídce dámské boty na set dancing. Vypadají elegantně a mají celkem příznivou cenu. V minulosti si je kupovaly některé dámy z The Prague Irish Set Dancers a za čas se jim “zbortily” v zadní části nad podpatkem. Nevím zatím, jestli jejich dočasně přerušená nabídka měla za úkol tento nedostatek odstranit. Takže pokud je nepotřebujete zcela nutně, asi je neobjednávejte.

S ohledem na nezájem ze strany uživatelů firma Pacelli odstraňuje z nabídky ghillies s názvem Grace, které měly být levnější náhradou podobně stavěných “Hullachanů”. V nabídce Pacelli jsou aktuálně za velmi příznivé ceny, ale pozor: jen už některé velikosti. Tou nemusí být ta vaše.

 

Václav Bernard

Další články z rubriky Aktuality

Kam za Irskem v ČR?

22.srpnaIrský večer (Tanec)
Praha, Novoměstská radnice od 19:30
Irský večer, který je součástí BSS 2018, bude plně věnován irské hudbě a tanci. K tanci hraje kapela Rookery (CZ) společně s lektory BSS 20189 - Ultan O'Brien (housle) a Robert Harvey (Irská flétna)
24.srpnaZávěrečný večer BSS 2018 (Hudba)
Praha, Divadlo Ponec od 19:30
Závěrečný večer Bernard's Summer School 2018
30.srpnaDeliou (Hudba)
Kutná Hora, Blues Café od 19:00
4.záříJauvajs + Jolly Buskers (Hudba)
Praha, Salmovská literární kavárna od 19:30
5.záříDeliou (Hudba)
Praha, Zahrada Aneřského kláštera od 20:00
Pražský křest CD Ar Wonojenn

Objednávky tanečních bot a doplňků

Objednávky tanečních bot a doplňků