Bernard’s – Irsko, irské tance a něco navíc

Aktuality, Aktuality BSS 26. 3. 2018

Propozice BSS 2018 už jsou venku

Nabídka letošní letní školy – Bernard’s Summer School 2018 – už je na našich stránkách se všemi podrobnostmi včetně možnosti se přihlásit. Nyní nastává nejdůležitější doba, která bude mít vliv na to, jaká skutečně letní škola bude a z jakých lekcí se bude skládat. Naše nabídka je vyložená, lektoři jsou připraveni přijet a podle svých nejlepších schopností a dovedností zájemce vzdělávat ve zvoleném oboru. A nyní je na každém zájemci, jak v duchu stanovených pravidel zareaguje. Bernard’s Summer School není nikým podporovaná a dotovaná (ani pivovar Bernard nám neposkytuje žádné výhody). Vše platíme a platíme to právě z peněz, které vložíte do akce právě vy, kteří se letní školy zúčastníte.
K 1. červnu 2018 máme první uzávěrku, kde podle stavu zájmu je možné, že nějakou lekci zrušíme.  Na lekci, která bude po 1.6. zrušena, už nebude možné se přihlásit. Nicméně bude pořád možnost se přihlásit na ostatní lekce, které zrušeny nebyly. Pozorně si pročtěte propozice  a v případě nějaké nejasnosti se neváhejte obrátit na nás s dotazem. Po 1. červnu také zveřejníme rozvrh lekcí, který bude sestaven tak, abychom zejména zájemcům o účast ve více lekcích maximálně vyšli vstříc.
Uvítáme možnost, když naši letní školu nám pomůžete propagovat. Oceníme zmínky na webových stránkách tanečních a hudebních skupin, které mají zájem na tom, aby se tady irské tradiční kultuře dařilo. Bylo by pěkné, kdyby hudební skupiny na svých vystoupeních se o akci zmínily, doporučily ji a případně rozdaly letáky, které jsme schopni dodat.
Dalšími články přiblížíme více nově vyhlášené lekce.

Václav Bernard

Další články z rubriky Aktuality

Masterclasses with Colin Dunne

Kam za Irskem v ČR?

22.dubnaMůj báječný rozvod (Divadlo)
Praha, Studio Dva Divadlo od 19:00
G.Aron
26.dubnaOsiřelý západ (Divadlo)
Praha, Činoherní klub od 19:30
M.McDonagh
26.dubnaSet Dance Weekend Prague (Tanec)
Praha, Emauzy od 19:00
27.dubnaSkotsko v Uněticích (Hudba)
Unětice, Pivovar od 12:30
Festival skotské kultury
27.dubnaBeltain 2019 (Hudba)
Zámek Nižbor od 12:00
Dick O'Brass, Alison, Sona, tanec Gall-Tir

Objednávky tanečních bot a doplňků

Objednávky tanečních bot a doplňků