Bernard’s – Irsko, irské tance a něco navíc

Aktuality, Aktuality BSS 30. 6. 2018

Pozvánka na Závěrečný večer BSS 2018

Závěrečný večer BSS 2018 je tradičním vyvrcholením letní školy a jejím důstojným uzavřením. Program večera vytváří účastníci letní školy spolu se svými lektory. Na Závěrečném večeru tedy bude možno vidět nejen účastníky tanečních a hudebních lekcí letní školy, ale na programu se budou podílet i účastníci lekcí irštiny a irského liltingu.  Obvykle závěr patří jednomu společnému tanci a ten bude nabídnut účastníkům i divákům na konci večera. V minulosti to několikrát byl skotský tanec St. Bernard’ Waltz, ale myslím, že letos to bude jiný tanec. Závěrečný večer je také dobrou příležitostí se setkat s lektory a to zejména s těmi, kteří tu běžně nejsou k mání.
Pro neúčastníky letní školy to je dobrá příležitost se setkat s tradiční irskou hudební a taneční kulturou a nechat se tak inspirovat k návštěvě dalších podobných akcí.
Závěrečný večer letní školy bude natočen a vydán na DVD. Pravděpodobně od konce září bude možno si ho objednat na dále uvedené emailové adrese.
Závěrečný večer se bude konat 24. srpna v divadle Ponec na pražském Žižkově. Vstupenky je možné si zarezervovat předem na emailové adrese vaclavbernard@seznam.cz  a následně vyzvednout mezi 18:30 a 19:00 v místě konání. Budeme rádi, když tuto akci navštívíte v hojném počtu, pozvete své známé a kamarády, o kterých si myslíte, že akce podobného druhu by se jim mohla líbit.

Václav Bernard

Další články z rubriky Aktuality

Kam za Irskem v ČR?

25.březnaMůj báječný rozvod (Divadlo)
Praha, Studio Dva Divadlo od 19:00
G.Aron
27.březnaObraz Doriana Graye (Divadlo)
Praha, Švandovo divadlo od 19:00
O.Wilde
28.březnaLordi (Divadlo)
Praha, Švandovo divadlo od 19:00
R.Ross, O.Wilde
28.březnaKati (Divadlo)
Praha, Činoherní klub od 19:30
M.McDonagh
28.březnaPension pro svobodné pány (Divadlo)
Praha, Divadlo Palace od 19:00
S.O'Casey

Objednávky tanečních bot a doplňků

Objednávky tanečních bot a doplňků