Bernard’s – Irsko, irské tance a něco navíc

Aktuality 9. 6. 2020

Potřeby pro tanečnice a tanečníky

Asi největší dodavatel tanečních bot a potřeb pro irské tanečnice a tanečníky Antonio Pacelli v Londýně se vrátil zase zpět do prodejního režimu a tak nabízí možnost realizovat objednávky. Problémem je, že sklad nemají v plné kondici a sami čekají, až se vrátí po Covidu 19 do standardního režimu i jejich dodavatelé. A tak se může stát, že něco dočasně nebude k mání.
I my tedy nabízíme naši obvyklou službu, kdy k 15. každého měsíce posbíráme Vaše objednávky a hromadně zašleme do Londýna. Kdo nám pošle objednávku do 14.6., pokusíme se ověřit, jestli Antonio Pacelli je schopen pořadavek splnit tj. jestli požadované zboží je na skladě. Zároveň bychom telefonicky dali vědět v případě, že by daná položka na skladě nebyla, případně by bylo možné ji nahradit něčím jiným. Upozorňujeme zároveň na to, že když objednávek bude málo, projeví se to na konečné ceně – doprava a bankovní poplatky se rozpustí přijatelněji mezi více objednatelů, než když to nese na svých bedrech jenom jeden. Proto je dobré se domluvit v kolektivu a objednat si některé věci hromadně. Berte, prosím, na vědomí, že i kurz koruny vzhledem k libře není úplně nejlepší.
S ohledem na předchozí absenci objednávání nabízíme, že si můžete objednat taneční boty a potřeby i v prázdninových měsících tak, jak jste zvyklí tj. do poloviny měsíce s tím, že dodávka – pokud bude zboží na skladě – by byla ke konci měsíce. To však také záleží na tom, jak se rozletí po koronavirové odstávce letadla na potřebných linkách.

 

Václav Bernard

Další články z rubriky Aktuality

14.–20. 8. 2021

Kam za Irskem v ČR?

19.červencePoitín na Švihov Food Fest (Hudba)
Švihov od 10:00
21.červencePoitín (Hudba)
Plzeň, Pivotečka od 19:00
21.červenceIrish Music Session (Hudba)
Praha, Whisky & Kilt od 20:00
22.červenceIrské setové tance (Tanec)
Praha, Skautský institut od 19:00
Pořádají The Prague Irish Set Dancers
22.červenceDálach (Hudba)
Brno, Cafe Práh od 20:00

Objednávky tanečních bot a doplňků

Objednávky tanečních bot a doplňků