Bernard’s – Irsko, irské tance a něco navíc

Aktuality 2. 5. 2018

Objednávky tanečních bot a tanečních doplňků před prázdninami a v době prázdnin

S ohledem na blížící se letní prázdniny bychom rádi předem upozornili na úpravu termínů uzávěrek pro příjem objednávek na zboží Pacelli, Inisfree a Crespi. Jde nám o to, aby objednávka byla efektivně načasována a objednané věci se dostali k adresátovi v optimální době.
Květen je poslední měsíc před prázdninami, kdy uzávěrka pro příjem objednávek je 15. S ohledem na to, že na začátku července odjíždíme do Irska a distribuce objednaného zboží k 15. červnu by byla do našeho odjezdu ohrožena, posouváme červnový termín uzávěrky na 10. června 2018. Budeme se snažit dostat objednané zboží k objednateli ještě do konce června.
V průběhu prázdnin (červenec, srpen) nabízíme jenom jeden objednávací termín a tím je 31. červenec 2018. Počítáme s tím, že objednávku našim dodavatelům bychom odeslali 1. srpna a zboží budeme distribuovat už v průběhu Bernard’s Summer School. Od září už pojedeme ve standardně zavedených objednávacích termínech tj. do poloviny měsíce (do 15.) objednat zboží u nás.

Zároveň si dovolujeme upozornit, že v sortimentu Pacelli se objevily nové “ghilky” s názvem Essential a jsou určeny hlavně pro začínající a méně pokročilé tanečnice. Možná, že by byly vhodné jako tréninkové i pro ty trochu náročnější. Ještě jsme je neměli v rukou, takže se neptejte na naše zkušenosti s tím, jak se vytáhnou atd.
Sortiment pánských reelovek byl nově obohacen o boty značky Hullachan Pro Lite.  U obojích bot doporučuji pročíst charakteristiku na stránkách Pacelli.

S ohledem na to, že stále se nedaří u některých bot dobře trefovat velikost, doporučuji pozornosti těch, kteří hodlají v dohledné době si nějaké pořizovat, využít přítomnosti obchodníků s botami v rámci The Prague Feis ve dnech 26. a 27.5. Zde je možno si vyzkoušet od jednoho druhu bot více velikostí a v případě rychlé potřeby si je i zde koupit. Budou asi dražší než od nás, ale zato je budete mít  ihned.

Václav Bernard

Další články z rubriky Aktuality

Kam za Irskem v ČR?

22.srpnaIrský večer (Tanec)
Praha, Novoměstská radnice od 19:30
Irský večer, který je součástí BSS 2018, bude plně věnován irské hudbě a tanci. K tanci hraje kapela Rookery (CZ) společně s lektory BSS 20189 - Ultan O'Brien (housle) a Robert Harvey (Irská flétna)
24.srpnaZávěrečný večer BSS 2018 (Hudba)
Praha, Divadlo Ponec od 19:30
Závěrečný večer Bernard's Summer School 2018
30.srpnaDeliou (Hudba)
Kutná Hora, Blues Café od 19:00
4.záříJauvajs + Jolly Buskers (Hudba)
Praha, Salmovská literární kavárna od 19:30
5.záříDeliou (Hudba)
Praha, Zahrada Aneřského kláštera od 20:00
Pražský křest CD Ar Wonojenn

Objednávky tanečních bot a doplňků

Objednávky tanečních bot a doplňků