Bernard’s – Irsko, irské tance a něco navíc

Aktuality BSS 12. 1. 2018

Na letní škole – BSS 2018 – opravdu makáme

Před časem jsme na svých stránkách upozornili na první lektory, kteří přislíbili účast na vedení lekcí na BSS 2018, která se bude konat od 18. do 24. srpna 2018 v Praze na známém místě v prostorách Základní škole Botičská.
Vedení lekcí whistle pro začátečníky a mírně pokročilé se opět přislíbila ujmout Anka Šůrová, která na naší letní škole vyučuje flétnu již od roku 2012, takže letos by byla na letní škole jako lektorka posedmé.

Dalšími, které jsme oslovili, jsou lektoři tanečních lekcí. Účast na BSS 2018 opět přislíbil tanečník Riverdance Jason O’Neill, s jehož výukou se někteří tanečníci měli možnost seznámit už v loňském roce.

Na naše pozvání přikývnul i velmi osvědčený lektor a velmi nápaditý tanečník a choreograf Andrej Mikulka, který je zde známý především svým projektem Impulses a neotřelými stepařskými

improvizacemi. Mnohé ze svého tanečního umění získal za svého sedmiletého pobytu v Irsku, studiu na University of Limerick, účastí v několika irských tanečních show a realizací několika projektů na irské půdě v době svého tamějšího pobytu.

Z dosavadního výběru lektorů máme radost, protože cítíme, že vybíráme opravdové špičky, které mají co předat a přispět tak k úspěchu letní školy. Máme ještě nějaké to eso v rukávu, ale některé nominace se rodí za většího nasazení a je potřeba k nim více času. A držte nám i sobě palce, ať se to podaří.

Václav Bernard

Další články z rubriky Aktuality BSS

Kam za Irskem v ČR?

23.dubnaObraz Doriana Graye (Divadlo)
Praha, Švandovo divadlo od 19:00
O.Wilde
26.dubnaPension pro svobodné pány (Divadlo)
Praha, Divadlo U Valšů od 19:00
S.O'Casey
27.dubnaSet dance Weekend in Prague (Tanec)
Praha
Organizují Sona Sól, výuka Kevin a Carol Monaghan (GB), k tanci hrají Rise The Dust (IRL)
27.dubnaSet Dance Weekend v Praze (Tanec)
Praha, Emauzy od 19:00
Požádá Sona Sól
28.dubnaSkotský festival v Uněticích ()
Unětice, pivovar od 17:00

Objednávky tanečních bot a doplňků

Objednávky tanečních bot a doplňků