background image
CZ | EN

Vítejte na osobních stránkách Terezy Bernardové. Tereza je tanečnicí a lektorkou irských tanců působící v České republice i v zahraničí. V oblasti irského tance se pohybuje přes patnáct let. Osm let strávila studiem irského tance v Irsku a ve Velké Británii, kde své znalosti a dovednosti čerpala od osobností irské taneční a hudební scény. Tereza je certifikovanou učitelkou irských tanců (T.C.R.G.) registrovanou pod hlavičkou An Coimisiún le Rincí Gaelacha a zároveň držitelkou titulu „Master of Arts“ v oboru ..

Plus

"Traditional Irish Dance Performance“ na Irish World Academy of Music and Dance na University of Limerick v Irsku. Vystupuje v tanečních show s irskou produkcí "Ragús", "Irish Legends" a "Pulses of Tradition". V minulosti cestovala s "Rhythm of the Dance". Několikrát se objevila na irské televizní stanici TG4 v pořadech "Féilte", "An Samhraid Linn", "Gradam Ceoil" a "Steip Beo". V rámci TG4 se také zúčastnila 3. série celoirské talentové soutěže „An Jig Gig“, kde se umístila ve finále na celkovém druhém místě.

Tereza je vyhledávanou lektorkou irských tanců. Společně s Andrejem Mikulkou založila a vede taneční školu inSpiral Dance Company, která se věnuje různým druhům irského tance a také tap dance, a která spolupracuje s tanečními skupinami v České republice, ve Finsku a v Německu. S rodinným týmem Bernards pomáhá propagovat irský tanec v České Republice. Jejich prozatím nejúspěšnější projekt je Bernard's Summer School.

V případě zájmu o vystoupení, výuku a další formu spolupráce, pište prosím na e-mail: tereza@bernards.cz